Опівдні на найбільшому в Німеччині хімічному заводі BASF стався вибух з подальшою пожежею. Внаслідок інциденту 14 співробітників заводу отримали незначні травми та зараз знаходяться під наглядом лікарів.

Зараз пожежу вже загасили, проте утворилася велика хмара диму, яка накрила найближчі території. Машини екологічного моніторингу працюють на території заводу та за її межами.

Вибух стривожив місцевих мешканців, низка яких зателефонувала в поліцію.