Сьогодні, 6 лютого, зранку, у Тернопільській області, через обледеніння ліній електропередач на Тернопільщині зафіксовані аварійні вимкнення світла. 

 Про це сповістили на сторінці ТОВА. 

“Станом на ранок 6 лютого в області знеструмлено 27 ліній електропередач напругою 10 кВ, з них 16 — частково. Без електропостачання залишаються 65 населених пунктів, у тому числі 42 — частково. Обмежено електропостачання для 8 450 абонентів, загальна недовідпущена потужність становить 4,8 МВт. Аварійні бригади працюють у посиленому режимі над відновленням електропостачання“, – наголошують у ТОВА.