Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими сталася по вулиці Острозького. Постраждала жінка-пішохід.

Про це 6 лютого повідомили в поліції Тернопільщини.

— Водій автомобіля Opel збив тернополянку на нерегульованому пішохідному переході. Потерпіла з травмами госпіталізована. Попередньо водій транспортного засобу тверезий. До з’ясування обставин автомобіль поміщено на арештмайданчик, — йдеться у повідомленні..

Поліцейські звертаються до учасників дорожнього руху зважати на погодні умови та дотримуватися ПДР.